• slide1.jpg
  • slide2.jpg
  • slide3.jpg
  • slide4.jpg

Private label

Naszą specjalnością jest wyrób najwyższej jakości kosmetyków dekoracyjnych produkowanych na bazie komponentów renomowanych firm amerykański, francuskich i angielskich z których w połączeniu z doświadczeniem naszej kadry pracowniczej projektujemy pudry, cienie, róże, tusze do rzęs, błyszczyki, fluidy, lakiery do paznokci.

 

Kosmetyki Anel Cosmetics corocznie biorą udział w światowych targach kosmetycznych w Paryżu, Moskwie oraz Bolonii. Współpracujemy z wieloma firmami francuskimi, rosyjskimi i czeskimi zyskując uznanie jako dostawcy świetnej jakości kosmetyków dekoracyjnych.                                                                                          

Prócz produkcji kosmetyków zajmujemy się także projektowaniem i wytwarzaniem opakowań kosmetycznych, corocznie wprowadzając dwie nowe linie opakowań.

Aktualnie posiadamy już kilkadziesiąt indywidualnych i uznawanych na świecie wzorów.

  • DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ o konfekcjonowaniu produktów kosmetycznych

    Wiedzę oraz doświadczenie w tej branży zbieramy od ponad 25 lat działając na niezwykle wymagającym i konkurencyjnym rynku kosmetycznym. Bazując na swojej dotychczasowej działalności oferujemy kompleksowe usługi konfekcyjne dla wszystkich branż bez wyjątku. Dodatkowo nie istnieją dla nas zlecenie zbyt niestandardowe, które są zbyt trudne do wykonania. Wyzwania to dodatkowa zaleta naszej pracy i już wielu naszych Klientów przekonało się o tym jak dobrze sobie z nimi radzimy.

    Dodatkową ofertą naszej firmy jest produkcja opakowań zarówno dla branży kosmetycznej jak i pozostałych rodzajów produktów. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie dzięki rozbudowanemu parku maszyn i urządzeń. Projektujemy i produkujemy opakowania, które są tworzone specjalnie dla Klienta pod konkretne potrzeby i akcję. Wieloletnia działalność, wiedza oraz znajomość rynku to nasza przewaga nad konkurencją. Jesteśmy godnym zaufania partnerem w biznesie, który pomoże Twojej firmie zrealizować projekt i zakończyć go sukcesem sprzedażowym.