Nasza firma zajmuje się także znaczeniem opakowań. Dokonujemy tego wieloma metodami, jak hot stamping, sitodruk, tampodruk itp. Należy pamiętać, że gotowy produkt jest tylko połową sukcesu. Drugą połową jest natomiast jego opakowanie.

Obecnie największą popularnością cieszą się towary w oryginalnych i pomysłowych pudełkach, z przejrzystą i kreatywną etykietą.

Właśnie taką jakość Państwu oferujemy. Wasze produkty będą się wyróżniać na tle innych. Z przyjemnością doradzimy jak stworzyć indywidualny i niepowtarzalny wzór opakowania, który będzie miał własny charakter i skłoni do zakupu. Odzwierciedli tym samym profil Państwa działalności, zagwarantuje profesjonalizm i wysoką jakość zawartości, oraz przyczyni się do wzrostu sprzedaży.

Opakowania znaczymy metodami:


Tampon druk

to technika druku pośredniego. Polega ona na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą miękkiego gładkiego stempla zwanego tamponem. Metoda ta umożliwia nadruk na nierównych i nieregularnych powierzchniach- wykonuje się go przy pomocy tamponu o odpowiednim kształcie. Dzięki dobraniu właściwej farby możliwe jest drukowanie na różnego rodzaju materiałach takich jak: tworzywa sztuczne, szkło, metal, guma itp. Dlatego też tampondruk wykorzystywany jest do tworzenia nadruków na powierzchniach bardzo zróżnicowanych - od długopisów, przez opakowania i części samochodowe, na panelach sprzętu AGD skończywszy.

Hot-Stamping 

to technika druku z użyciem folii hot-stampingowej oraz matryc wypukłych wykonanych z materiału przewodzącego ciepło .

Metoda termodrukowa polega na podgrzewaniu matrycy do ok. 100 °C. Zetknięcie jej z folią PET aktywizuje warstwę klejową, która wraz z konkretnymi fragmentami warstw lakieru i aluminium pozostaje na drukowanej powierzchni. Zewnętrzną powłokę tworzą więc odblaskowe folie wtopione w ozdabiany przedmiot.

Efekt Hot-stampingu to trwały i odporny na zadrapania i ścieranie wzór. Charakteryzuje się on wysoką jakością druku i wysokim połyskiem.
    

Sitodruk

jest dość szeroko stosowaną techniką drukowania, polegającą na przeciskaniu farby za pomocą rakla przez niezakryte oczka siatki napiętej na ramce. Metoda ta wywodzi się z tzw. malowania szablonowego, znanego już w czasach starożytnych w Chinach i Japonii.

Technika sitodruku ma wiele zalet, które pozwalają stosować ją w szerszym obszarze niż inne techniki druku. Sitodruk nie stwarza żadnych ograniczeń – ani w zakresie materiału, ani kształtu przedmiotu, który ma być zadrukowany. Z tego względu jest bardzo często stosowany przy druku na płaskich, cylindrycznych, owalnych, okrągłych czy stożkowatych powierzchniach. Ponadto sitodruk daje możliwość naniesienia stosunkowo grubych warstw farby. Sitodruk uznawany jest za metodę dość trwałą i względnie niedrogą. Umożliwia drukowanie jednobarwne i wielobarwne. Techniką tą możemy ozdobić tworzywa sztuczne, metal, tektury